állás: Eladó - Hatvan

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
7 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Hatvan
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.
Hatvan
  • Családias légkörben és támogató vezetőkkel dolgozz.
  • Bruttó alapbér 40 órás eladóként: 270 000 Ft.
  • Bruttó alapbér 20 órás eladóként: 135 500 Ft.
CCC Hungary Shoes Kft.
Gyöngyös
  • Gyöngyösi üzletünkbe keresünk munkatársakat részmunkaidőben a következő pozícióba:
  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés…
MENTAVILL Kft.
Gyöngyös
  • Jó kommunikációs képesség Precíz munkavégzés Számítógép felhasználói ismeretek.
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Munkaidő: hétfőtől péntekig: 7-18 óráig eltolt…
Normbenz Magyarország Kft.
Gyöngyös
  • Shop eladó és töltőállomás kezelő - Gyöngyös.
  • Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet…
Belvárosi üzlet
Gyöngyös
Egyszerű jelentkezés
  • Gyöngyösi belvárosi üzletbe bolti eladó munkatársat keresünk 8 órás bejelentéssel azonnali kezdéssel.
Profimunka
Hatvan
250 000-350 000 Ft havonta
  • Munkavállalókat keresünk : Ikladra,Hatvanba és Jászfényszarura !.
  • Dolgozni szeretnél, de nincs szakképesítésed.
  • Műszakrend: 3/3-as műszakrendben.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész