Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Eladó - Balmazújváros

59 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Debrecen
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
REGIO Játék
Debrecen
  • A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
Orsay
Debrecen
  • Jelentkezz hozzánk DEBRECENI (Tesco) üzletünkbe,.
  • Fejlődési lehetőség cégen és folyamatos tréningek.
Civis-Clean Kft.
Debrecen
  • Debrecen, belvárosi cukrászdába eladót keresünk részmunkaidőbe.
  • Önmagára és környezetére igényes, ápolt hölgyek jelentkezését várjuk.
Envy Pro Kft.
Debrecen
  • Tapasztalattal rendelkező munkatársakat keresünk női divatáru üzletünkbe.
  • Jelentkezni személyesen az üzleteinkben vagy a "" gombra kattintva lehet fényképes…
Regio Kft.
Debrecen
  • A mindennapjaid része a játék?
  • Könnyen megtalálod a közös hangot a gyerekekkel és a szüleikkel is?
FRANCO-TRADE Kft.
Debrecen
  • Debreceni Franco Nagyáruházba keresünk pénztáros-eladó munkakör betöltésére munkavállalókat.
  • Képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre is egyaránt…
Varga Reformház Kft.
Debrecen
  • Ha fiatal vagy és dolgozni szeretnél!
  • Ha nem kihívás az önálló munkavégzés!
  • 6 órás, bejelentett munkahelyet szeretnél!
GLOBUS Konzervipari Zrt.
Debrecen
  • A Debrecen belvárosában hamarosan nyitó, fiatalos, egyedi termékkínálatú, vendéglátóipari üzletünkbe, mely a Globus Konzervipari Zrt.
Katonáné Pór Margit Egyéni vállalkozó
Debrecen
  • Debrecen, belvárosi dohányboltba gyakorlattal rendelkező eladó munkatársat keresünk.
  • Katonáné Pór Margit Egyéni vállalkozó.