állás: Eladó Pénztáros - Salgótarján

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
7 talált munka távolságra 50 km innen Salgótarján
Nem található állás 25 km távolságra innen: Salgótarján
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
7 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Balassagyarmat +1 terület
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
REGIO Játék
Eger
  • A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
CCC Hungary Shoes Kft.
Gyöngyös
  • Gyöngyösi üzletünkbe keresünk munkatársakat részmunkaidőben a következő pozícióba:
  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés…
CO-OP Star Zrt.
Hatvan
  • 1100 fő a dolgozói létszám.
  • Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal.
  • Rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése, polctükör…
REGIO Játék
Eger
  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel.
  • A vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése.
Belvárosi üzlet
Gyöngyös
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Gyöngyösi belvárosi üzletbe bolti eladó munkatársat keresünk 8 órás bejelentéssel azonnali kezdéssel.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész