állás: Csomagoló - Simontornya

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
15 talált munka távolságra 50 km innen Simontornya
Nem található állás 25 km távolságra innen: Simontornya
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
15 munka 1 oldala
PAKOLE Trade Kft.
Székesfehérvár
Csomagoló és előkészítő betanított munkás. A betanított munkafolyamatok végrehajtása a munkautasítások alapján. Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot.
SECOND-TEXTIL Kft.
Termékek raktározása, anyagmozgatás a raktári folyamatok betartásával. Heti 5 munkanap a munkavégzési idő.
GIGA 2003 Kft.
Biztos hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél.
Megszervezi a csomagolók napi tevékenységét, és felügyeli a feladatok végrehajtását. Az Emerson Process Management Magyarország Kft.
GYÜMÖLCSÉRT KFT.
Balatonvilágos
Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére: Dolgozók felügyelete, irányítása, feladatok szervezése. Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
Feladatok:Tisztító-, csomagoló-, emelőgépek üzemeltetése, javítása, karbantartása.Elvárások: Vetőmag feldolgozás, tisztítással foglalkoznak 1 műszakban!
Cerbona Élelmiszergyártó Kft.
Élelmiszer termékek kézi csomagolása, címkézése, raklapra tétele,. 1-2 éves termelőüzemben végzett munkavégzés,.
Egyszerű jelentkezés
HR TRANSPORT Kft.
Dunaújváros
Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat dunaújvárositelephelyére. Minimum 8 általános iskolai végzettség.
Viapan Dologidő Kft
Szekszárd
Csomagoló anyaggal való feltöltés is a feladatkör része. Csomagoló gépeken fogsz munkafolyamatokat ellátni-Egyik feladat ezeknek a gépeknek a felügyelete.A…