állás: Csomagoló - Salgótarján

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
6 talált munka távolságra 50 km innen Salgótarján
Nem található állás 25 km távolságra innen: Salgótarján
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
6 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Halmajugra
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését akkor kattintson a jelentkezési gombra vagy jelentkezzen a 06 70 902 4283-as telefonszámon.
Humania
Halmajugra
  • Összetartó közösségben és megértő felettesekkel dolgozhatsz rendezett, modern, folyamatosan megújuló munkakörülmények között, családias hangulatban.
pannonjob
Eger
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Alapbéren felül havonta fix cafeteria juttatás+műszakpótlék.
  • Támogató munkatársak nem csak a betanulási időszakban.
Feladatok: Csomagolás szalag mellett Címkézés Termékek mozgatása Elvárások: Általános iskolai végzettség Erkölcsi bizonyítvány Megbízhatóság 3 műszak…
  • Alkatrészek, termékek és félkész termékek csomagolási adatlapjainak készítése, karbantartása és az SAP rendszerbe való rögzítése.
  • Csomagoló induló órabér bruttó 1070 Forint (6 hónap után bruttó 1125 Forint).
  • Gyöngyösi partnercégünkhöz keresünk megváltozott munkaképességű gyári dolgozókat…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész