állás: Csomagoló - Komárom

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Bábolna
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem hívja a 06 70 503 9791, vagy a 06 70 643 0416 telefonszámot, küldje el jelentkezését.
Nagyigmánd
  • Feladatok, amikhez szükség van Rád:
  • Te vagy az igazi, ha:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettséged van.
  • 12 órás műszakot tudsz vállalni.
Gemini HR Kft
Bábolna
  • Bábolnai partnercégünk részére betanított dolgozókat keresünk, 3 műszakos munkarendbe,.
  • Feladatok: panírozás - a legyártott húskészítmények panírozása,…
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, középfokú végzettség.
Man at Work Kft.
Bábolna
Egyszerű jelentkezés
  • Termékpanel végrehajtása, eredmények rögzítése a hálózaton.
  • Takarító eszközök megfelelőségének, meglétének ellenőrzése.
  • Telefon: +36 20 447 6848.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész