állás: Csomagoló - Hegyfalu

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
13 munka 1 oldala
GreenSite International Zrt.
Szombathely
Tapasztalat raktáros, vagy csomagoló pozícióban,. Dinamikusan fejlődő, szombathelyi központtal rendelkező webáruház keresi csomagoló munkatársát.
Prohumán 2004 Kft.
Sárvár
Orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelés. Jelentkezni lehet online, vagy személyesen irodánkban, Szombathely Thököly utca 46-48.
Büki partnercégünk részére keressük leendő kollégáinkat csomagoló munkakörbe - az ország egész területéről, ingyenes szállásbiztosítással!
Feladatok: Kész termékek leszedése Termékek csomagolása Elvárások: Megbízhatóság Precizitás Három műszakos munkarend vállalása Orvosi alkalmassági vizsgálaton…
állateledel csomagolás Elvárások - alapfokú iskolai végzettség; - folyamatos műszak vállalása. Előnyök céges buszjáratok Kőszeg, Rábasömjén, Jákfa, Nemesládony…
Savencia Fromage & Dairy Hungary Zrt
Répcelak
Élelmiszeripari berendezések (főző, adagoló, csomagoló) szakszerű karbantartása, beállítása, javítása. Minimum technikusi végzettség (mechatronikai műszerész,…
Aptiv Services Hungary Kft.
Szombathely
Alapanyagok, félkész termékek, csomagoló anyagok eljuttatása a felhasználás helyére. Légy “APTIV” részese a most induló elektromos autó töltő gyártásunknak!
TARAVIS Kft.
Sárvár
Zsugortasakos, védőgázas, tálcás és vákuum csomagolt termékeket gyártunk. A Taravis Baromfi- és Élelmiszeripari Korlátolt Felelősségű Társaságban.
Man at Work Kft.
Bük
Egyszerű jelentkezés
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szombathely@manatwork.hu e-mail címre. 9700 Szombathely, Kossuth Lajos utca 23.