állás: Csomagoló - Gödöllő

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
50 munka 1 oldala
RESTART-COMP Kft
Dunakeszi
  • Csomagoló, rakodó munkatársakat keresünk a szezonra Magyarország egyik legnépszerűbb videojáték webáruházába azonnali munkakezdéssel!
  • Akkor van egy jó hírünk:
Huniplast Kft
Vecsés
  • Műanyagfröccsöntő üzemünkbe az elkészült termékek csomagolására munkatársat keresünk napi 8 órás munkaidőbe.
  • Céges buszjárat környező városokból pl,Hatvan,Galgahévíz, Pásztó, Tura.
Budapest XV. kerület
Feladatok: Ajándékcsomagok összeállítása Elvárások: Érvényes Tüdőszűrői lelet Mebízható,precíz munkavégzés Előnyt jelent: Azonnali munkakezdés Hasonló…
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata.
  • Leírások csökkentése, áruáramlás biztosítása (árumozgatás).
  • Képes megbízható, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani.
HÁZAK ÁSZA KFT.
Nagytarcsa
  • Csomagoló munkatársat keresünk nappali műszakba alkalmazotti munkakörbe, Nagytarcsa Ipari Parkba!
  • Nettó 220 000 Ft (bejelentett fizetés).
Humán Centrum Kft
  • A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszínű megoldásairól, érték-alapú…
Na-Ti Trade Kft.
Budapest XIII. kerület
  • Csomagoló, szortírozó munkatársat ( 5 Celsius környezetben)!
  • Dobozos ételkiszállítással foglalkozó cégünk keres hűtőházi munkára.
  • Csapatban és önállóan egyaránt tud dolgozni.
  • Rugalmas hozzáállás a napi problémamegoldásban.