állás: Csomagoló - Ebes

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
17 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Ebes
  • Órabér + műszakpótlék + cafeteria.
  • Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el jelentkezését!
KETER Hungary Kft.
Ebes
  • Folyamatosan bővülő, műanyag háztartási termékeket gyártó vállalatunk keresi leendő kollégáit dinamikusan fejlődő csapatába.
HSA Kft.
Debrecen
  • Kijelölt munkaterület takarítása és rendben tartása.
  • Amit a cég kínál Önnek:
  • Bejárás támogatása (több településről ingyenesen megoldott).
Deufol
Debrecen
  • Jelenleg Debrecenben, az új telephelyhelyünkön több senior csomagoló munkatársat (ipari termékekhez) keresünk .
  • A csomag akkora mint egy ház?
MŰISZ Iskolaszövetkezet
Debrecen
  • Webáruházat üzemeltető partnerünkhöz keresünk nappali tagozatos diákokat raktári munkára.
  • ÁrufeldolgozásAdminisztrációKomissiózásSzámlázásCsomagolásNappali…
HSA Kft.
Ebes
  • Műanyag háztartási termékek címkézése, csomagolása.
  • Gyártósori gépek kiszolgálása, termékek sorjázása.
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása.
HSA Kft.
Debrecen
  • Műanyag csövek csomagolása és raklapra helyezése, pántolása.
  • Kézi anyagmozgatás, gépkezelési feladatok ellátása.
  • Hosszú távú határozatlan idejű szerződés.
FELFÖLDI Édességgyártó Kft
Debrecen
  • Élelmiszeripari termelő és csomagoló gépek karbantartása, javítása.
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.
Valex Decor Kft.
Debrecen
  • Fizetés: Bruttó 210000 - 210000 / hónap.
  • Áruösszekészítő, raktárkezelő munkatársat keresünk hosszútávra, dinamikusan fejlődő dekorációs anyag nagykereskedelmi…
INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Debrecen
  • Hajdú-Bihar megyei csomagoló- és nyomdaipari, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártó Partnercégeink csapataiba keressük,.