állás: Csomagoló - Bicske

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
24 munka 1 oldala
Technocar-MC-2003 Kft.
Bicske
  • Csomagoló, anyagmozgató - betanított munka | Bicske.
  • Betanított munkát keresel, ahol nem szükséges a végzettség és a tapasztalat?
Sk-Soft Bt
Bicske
  • A munkavégzéshez számítógépes alapismeret (SAP ismeret előny), jó látás (akár szemüveggel),.
  • Ha ezek megvannak, várjuk jelentkezését, érdeklődését.
Gyermelyi Zrt.
Gyermely
  • Gyártósorokról lekerülő tészta csomagolása (kézi és gépi csomagolás);
  • Csomagolás ellenőrzési tevékenység és annak dokumentálása;
Prohumán 2004 Kft.
Tatabánya
  • Bruttó 1200 Ft/ óra, plusz műszakpótlék és túlórázási lehetőség.
  • Jelenléti bónusz: 10.000 Ft/hó.
  • Negyedéves jelenléti bónusz: 15.000 Ft.
Budaörs
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát vagy hívjon az alábbi telefonszámon: 0670/440-3606.
ALPLA Műanyag Csomagolóipari Kft.
Tatabánya
  • Azok a feladatok, amiket örömmel végez.
  • A csomagolóanyagok megfelelő előkészítése és a termékek előírások szerinti csomagolása.
Work Force kft.
Tatabánya
  • A világ egyik gyártásban vezető szerepet betöltő gyártó partnerünkhöz azonnali kezdéssel CSOMAGOLÓ munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre!
  • Leendő munkatársunk feladatai közé tartozik a megrendelések összekészítése, csomagolása és kiszállításra való előkészítése.
Pharma Pack Hungary Kft.
Budaörs
  • Gyógyszer-, élelmiszer- és vegyiparban, csomagoló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére (kétműszakos munkarendben):
Tatabánya
  • Rendezett munkakörnyezet és remek csapat vár.
  • Te vagy az igazi, amennyiben:
  • Kiváló a kézügyességed, jó az állóképességed.
  • Tudod vállalni a 12 órás munkavégzést.