állás: Csomagoló - Balatonkenese

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
16 munka 1 oldala
JOST - Hungária Bt.
Veszprém
  • Jó a kézügyességed, figyelmesen végzed a munkádat.
  • Jellemző rád a pontosság és precizitás.
  • Nyitott vagy új dolgokat megtanulni.
JOBTAIN
Veszprém
  • Elvárás a csomagoló hirdetéssel kapcsolatban:
  • Veszprém megyében azonnali kezdéssel csomagoló állást kínálunk Neked!
  • Stabil, hosszú távú munkahelyre számíthatsz.
Humancentrum
Veszprém
  • Heti min. 2 alkalom vállalása.
  • Egyeztetés szerinti délelőttös, délutános vagy éjszakai munkavégzés.
Veszprém
  • Alkatrészek, csomagoló anyagok, és csomagolási egységek biztosítása - megrendelőknek megfelelően - a terület dolgozói számára.
MPS Peremarton Kft
Berhida
  • A Westrock vállalat örömmel bejelenti hogy új címke gyártó üzemet létesít PeremartonbanA Westrock egy 15 milliárd dolláros papír és csomagoló gyártó cég, 45.000…
  • Betöltés közben a termék minőségének ellenőrzése,.
  • A termék leszedése a szalagról,.
  • Késztermék minőségi ellenőrzése, idegen anyagok, formahibák eltávolítása,.
Veszprém
  • Alkatrészek, csomagoló anyagok, és csomagolási egységek biztosítása a terület dolgozói számára.
  • Rendelkezel érvényes vezetőüléses targoncavezetői engedéllyel.
sk-soft Bt.
Berhida +1 terület
  • Könnyű csomagoló munka veszprémi partnerünk saját állományában.
  • Heti 5 nap, 8 órás műszakok (álló munka).
  • Panírüzemben termékek minőségellenőrzése, csomagolása,…
  • Feladatok:Tisztító-, csomagoló-, emelőgépek üzemeltetése, javítása, karbantartása.Elvárások:
  • Vetőmag feldolgozás, tisztítással foglalkoznak 1 műszakban!
  • Lamináló-, tekercselő- és csomagoló gépek kezelése, beállatása.
  • Sárszentmihályi telephelyre keresünk GÉPKEZELŐ és KIEMELT GÉPKEZELŐ munkatársakat.