Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Csomagoló - Balatonfüred

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Csomagoló

JOBTAIN
Veszprém
  • Elvárás a csomagoló hirdetéssel kapcsolatban:
  • A késztermék csomagoló szalagra történő betöltése és ellenőrzése.
  • Stabil, hosszú távú munkahelyre számíthatsz.

Kézi szerelő

Beurer-Hungaria kft.
Veszprém
  • Üzemi, csomagoló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Speciális begyakorlást igénylő tevékenységek: forrasztás, betanított egyenes varrás.

Csomagoló

Veszprém
  • Kereseti lehetőség átlagosan Nettó 180-190 ezer Ft havonta!
  • Jelentkezni telefonon és emailben is lehetséges.
  • Önéletrajzokat a monika.gal@manpower.hu email címre…

Csomagoló, összeszerelő munkatárs

Man at Work Kft.
Veszprém
  • Salgó polcok, fogasok, ruha üzlet berendezéseinek, tároló rendszereinek.
  • Ingyenes buszjárat Pápa környéki falvakból.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!