Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Ceres

Rendezés alapja: relevancia - dátum
11 munka 1 oldala

Belső ellenőr

  • A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ FŐBB FELADATOK:
  • A vállalat minőségügyi, munkavédelmi, biztonságtechnikai és munkaegészségügyi előírásainak betartatása és ellenőrzése.

Sütőipari betanított munkás

  • A termelés folyamatában, a szakképzettséget nem igénylő sütőipari munkafolyamatok ellátása, vezetői irányítás mellett.

Üzemi technológus

  • Közreműködik az üzemi technológiai folyamatok kialakításában, az élelmiszeripari termelés technológiai előkészítésében és új technológiák bevezetésében.

Raktáros – járatellenőr

  • A raktár által készre jelentett, és bizonylatolt járatok tételes ellenőrzése mind a termékek, mind pedig a göngyölegek tekintetében.

Gépkezelő – Sorvezető

  • A gépkezelő munkavállaló a gépek megfelelő beállításával biztosítja a termékek folyamatos minőségét.
  • Szükséges dokumentációk kezelése, naprakészen tartása.

Művezető

  • A művezető olyan megfelelő képzettséggel rendelkező munkavállaló, aki biztosítja a termelési műszakok zavartalan működését.

Nyersanyag raktáros

  • Biztosítja az áruk beszerzését, nyilvántartását és betárolását a raktárba.
  • A JELÖLTEKKEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

Dagasztó

  • Olyan képesítéssel, gyakorlati tapasztalatokkal rendelkező munkavállaló jelentkezését várjuk, aki tevékenységével, magas színvonalon, a termék előállításához…

Pék

  • Pék szakmunkák elvégzése, a termékek gyártástechnológia szerinti előkészítése.
  • Pékipari gépek beállítása, masszakészítés-feldolgozás, tésztaformázás.

Gépész – Lakatos (Miskolc)

  • A munkakör betöltője részt vesz a meghatározott napi, időszakos és éves karbantartási munkák elvégzésében.
  • Biztosítja a gépek és berendezések gépészeti javítási…

Villanyszerelő

  • A munkakör betöltője a karbantartási csoport tagjaként, sütőipari berendezéseinket, valamint az üzem egyéb villamos meghibásodásait javítja.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!