állás: C Kategóriás - Ócsa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
27 munka 1 oldala
MOLAR CHEMICALS Kft.
Halásztelek
  • Társaságunk 25 éve foglalkozik gyógyszeralapanyagok, laborvegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével.
  • Kezdő bér: bruttó 300.000 Ft.
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Az UNIX Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.
  • SOFŐR - éjszakai kiszállítás "C" kategóriával.
Volánbusz
Érd +1 terület
  • „B”, „C”, „D” kategóriás jogosítvány,.
  • Gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése,.
  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése,…
HYDROTEST Kft.
Szigetszentmiklós
  • Hidraulikus eszközök vagy tehergépjármű javítási területén szerzett tapasztalat C kategóriás jogosítvány.
  • Cégünk magyar tulajdonban lévő kisvállalkozás, amely…
Tona Hungary Kft.
  • Elvárások: B,C kategóriás vezetői engedély Sofőr kártya GKI kártya (támogatott képzési lehetőség a szükséges jogosítványok megszerzéséhez).
Volánbusz
Monor +1 terület
  • C, D kategóriás vezetői engedély.
  • Autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása,.
  • A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:
Humán Centrum Kft
Ecser
  • C + E kategóriás jogosítvány.
  • Partnerünk hulladékpapírok valamint fóliák begyűjtése és hasznosítása révén a környezetvédelem iránti elkötelezettségének…
Camion Express Szerviz Kft.
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek.
  • Jelentkezési határidő: 2020-06-30.
  • 2310 Szigetszentmiklós, Bánki Donát u. 1.
Vajda Papir Kft.
Budapest XXIII. kerület
Egyszerű jelentkezés
  • Belföldi gépjárművezetőket keres 7,5 tonnás gépjárműre..
  • Ha unod a komolytalan cégeket, ha hosszú távra tervezel, jelentkezz hozzánk!
Béki-Transport Kft
Inárcs
  • Pest megyei cég állandó belföldi munkára keres megbízható, tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt nyerges-ponyvás szerelvényre.
  • Te.: +36-30-9-726-838.