Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Bolti Eladó - Sárbogárd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
7 munka 1 oldala

Bolti eladó

ANDA Kft.
Dunaújváros
  • Kiskereskedelmi értékesítés, az ügyfelek kiszolgálása.
  • Felmerülő kérdések kezelése, a forgalmazott termékekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás.

Eladó (Dunaújváros)

KIK Textil és Non-Food Kft.
Dunaújváros
  • VÁRJUK ÖNÉLETRAJZODAT, HA: fogékony vagy az értékesítés iránt szorgalmas, megbízható munkatárs vagy nem félsz a bolti munka kihívásaitól szeretsz a vásárlókkal…

Pénztáros

Sárbogárd
  • Feladatok: pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről elvárások: nappali tagozatos tanulói/hallgatói…

Nyugdíjas pénztáros

Humán Centrum Kft
Sárbogárd
  • Pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről a tesco global Áruházak zrt.

Human Centrum
Sárbogárd
  • A Tesco Global Áruházak Zrt.
  • 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon.
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről.

Pénztáros

Sárbogárd
Egyszerű jelentkezés
  • Tescóba keresünk öregségi nyugdíjasokat pénztáros pozícióba.
  • Ha szeretne egy rugalmasan végezhető munkát, jelentkezzen!

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész