állás: Betanított Munka - Zalacsány

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
11 munka 1 oldala
Zala Megyei Szent Rafael Kórház
Zalaegerszeg
  • Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: HEG/23/36/2020 , valamint a munkakör megnevezését: Konyhai betanított munkás.
Whc
  • Nyomdaipai partnercégünkhöz keresünk betanított munkásokat.
  • A Trenkwalder Recruitment Kft. megbízója részére munkatársakat keres zalaegerszegi munkavégzéssel értékesítői pozícióba/.
Whc
  • Villamosipari gyártó partnerünkhöz keresünk kollégákat összeszerelői tevékenységre.
  • Villamosipari berendezések /kismegszakítók/ kézi és gépi összeszerelése.
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés.
  • Nők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Céges rendezvények, családi nap, stb.
PYLON-94 Gép- és Acélszerkezetgyártó Kft.
Egyszerű jelentkezés
  • Szakmai tapasztalat hegesztett szerkezetek és forgácsolt termékek minőségellenőrzésében.
  • Roncsolás mentes anyagvizsgálói képesítések: MT,UT,VT,PT.
Dologido
  • Sárvári partnerünkhöz keresünk munkavállalókat, ingyenes buszjárattal több útvonalon!
  • A következő feladatokat kell majd megoldanod:
Új Palini-Hús Zrt.
Kilimán
  • Húsipari szak- és betanított munkás.
  • Az Új Palini-Hús Zrt.
  • Zala megyei (Kilimán) telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:
Work4you Hungary Recruitment
Zala
  • Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.
  • Parfümös üvegek és parfümszórók előállítása, csomagolása, raktározása.
  • Kezdő órabér bruttó 9,79 EUR/óra.
Magyar Foldgaztarolo Zrt.
Zala
  • Magyarország legnagyobb kereskedelmi földgáztároló vállalataként négy földalatti gáztároló létesítményt üzemeltet.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész