Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Betanított Munka - Szabadbattyán

Rendezés alapja: relevancia - dátum
10 munka 1 oldala

Pályamunkás betanított munkás

Székesfehérvár
  • Alapfokú végzettséggel rendelkezel és szereted a változatos feladatokat, a csapatmunkát?
  • Jelentkezz és legyél Magyarország egyik legnagyobb vállalatának a…

Területi referens

Munkalehetőség Mindenkinek Kft
  • 10 betanított munkás jelölt a tarsolyodban!
  • Országos érdekeltségű munkaerő piaci szolgáltató cégünkhöz képviselőket keresünk!
  • Jelentkezési határidő: 2020-06-18.

Betanított gyári munkás (Székesfehérvár)

Work Force kft.
  • Modern, az autóiparban használt rendszerek és alkatrészek beszállítójaként nemzetközileg ismert partnerünk számára.
  • Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Betanított gépkezelő

  • Betanított munkalehetőség Pákozdon INGYENES CÉGES JÁRATOKKAL!
  • (Aba, Bodakajtor, Csór, Dég, Dinnyés, Enying, Felsőkörtvélyes, Hantos, Inota, Jenő, Káloz, Kisláng…

CNC gépkezelő és betanított gépkezelő

  • CNC gépkezelő és betanított gépkezelő.
  • Dolgozz egy kis cégnél, családias környezetben, 2 műszakban.
  • CNC gépkezelő, gépi forgácsoló végzettség.

CNC hőkezelőgépre betanított munka

Polyax Alkatrészgyártó Kft.
Egyszerű jelentkezés
  • Munkarend, két műszak: de.-du., folyamatos kezdés.
  • Speciális követelmények: műszaki szakképzettség előnyt jelent.

Térkőgyártó cég keres Székesfehérvárra munkavállalót

Human Navigátor
  • Térkőgyártó partnercégünk keres heti 5 napban 2 műszakban munkavállalókat nehéz fizikai munkára azonnali kezdéssel.

BETANÍTOTT MUNKATÁRS NÉMETORSZÁGBA

Work4you Hungary Recruitment
Fejér
  • Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.
  • Parfümös üvegek és parfümszórók előállítása, csomagolása, raktározása.
  • Kezdő órabér bruttó 9,79 EUR/óra.

GÉPKEZELŐ

  • Több területre keresünk munkavállalókat, betanított munkára.
  • Végszerelés félautómata és autómata gépeken.
  • Céges járat, utazási költség térítés.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész