Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 talált munka távolságra 50 km innen Salgótarján
Nem található állás 25 km távolságra innen: Salgótarján
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Betanított Munka - Salgótarján

8 munka 1 oldala
Feladatok: Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés Legyártott termékek ellenőrzése Munkaterület tisztán tartása Elvárások: Több műszakos…
Eger környékén lévő multinacionális partnercégünk számára keresünk Betanított Gépkezelő pozícióba jelölteket az alábbi feltételekkel:
Human Centrum
Hatvan
Hatvani autóipari gyártó céghez keresünk betanított munkára gépkezelőket. A feladatokat hölgyek is könnyen és eredményesen elsajátítják.
Az elkészült termékek vizuális ellenőrzése és az eredmények rögzítése. Bruttó 1315 Ft/óra, Negyedik teljes hónaptól:
Sodexo Magyarország Kft.
Gyöngyös
Pályakezdő jelentkezését is várjuk erős műszaki érdeklődéssel betanított karbantartó pozíciókra. Tevékenységünk bővülése miatt, nagyvállalati partnerünk…
Szívesen dolgoznál fiatalos, modern környezetben? Szeretnéd, hogy elismerják a munkádat? Akkor itt a helyed, várunk!
Globe-Job Team Kft.
Gyöngyöshalász
Új munkaerőket keresünk az Apollo Tyres gyárterületére. Külsős, nemzetközi vállalatként végzünk szolgáltatást a gyárterületen, Ön nem az Apollo Tyres direkt…
Egyszerű jelentkezés

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész