állás: Betanított Munka - Sátoraljaújhely

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
15 talált munka távolságra 50 km innen Sátoraljaújhely
Nem található állás 25 km távolságra innen: Sátoraljaújhely
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
15 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Kisvárda
  • Húsipari anyagok szalagon történő válogatása.
  • Alapbér + MT szerinti műszakpótlékok + jelenléti bónusz + mozgóbér.
  • Betanulás vállalása másik magyarországi helyszínen.
  • Munkatársakat keres az újonnan létesülő repülőgép hajtómű javító gyáregységébe.
  • Alap mérések, méret ellenőrzések végrehajtása,.
  • Az alkatrészeken szükséges hidegalakítási feladatok végrehajtása.
  • A pozíciónak megfelelő szakirányú végzettség.
Gabriel-Chemie Hungária Kft.
Nyíregyháza
  • Állást hirdet az alábbi munkakörökben.
  • Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk.
  • Biztos hosszú távú multinacionális háttér.
  • Nyílászáró gyártásával foglalkozó céghez keresünk munkavállalókat betanított munkakörbe.
  • Közreműködés a nyílászáró gyártási folyamatokban.
HSA Kft.
Nyíregyháza
  • Alapanyaggal illetve festékkel való feltöltése.
  • Amit a cég kínál Önnek:
  • Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.
  • Nyíregyházi multinacionális céghez keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:
  • A munkaruhát, munkavédelmi cipőt munkáltató biztosítja.Elvárások:-8 általános…
NYÍR-MIX-TRADE KFT.
Nyírtelek
  • Dinamikusan fejlődő, több mint 20 éves gyártói tapasztalattal rendelkező magyar középvállalat betanított gépkezelő munkatársat keres elsősorban Nyírtelekről és…
  • Munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása.
  • Ha ez csábító akkor jöjjön a ráadás:
HSA Kft.
Nyíregyháza