állás: Betanított Munka - Pilisvörösvár

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
159 munka 1 oldala
Wolf Bau Vill Kft.
Budapest
Keressük leendő kollégáinkat (Országosan, de leginkább Budapesten) - betanított segédmunkásokat , VILLANYSZERELŐK mellé. Minimális rálátása van az "alapokra".
Fml Parts Kft.
Pilisvörösvár
Betanított munkára dolgozót azonnali kezdéssel. Fémmegmunkálással foglalkozó cég pilisvörösvári munkahelyre keres.
Starjobs Magyarország Kft.
Budapest
Munkalehetőség trendi mediterrán étteremben!A város több pontján megtalálod a világszerte 200 éttermet üzemeltető olasz Vapiano éttermet, ahol a főzés a szemed…
HAWLE Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.
Budapest +1 terület
A német tulajdonú HAWLE cég 1989 óta van jelen Magyarországon a vízipar egyik meghatározó és elismert anyagbeszállítójaként.
Takavecz Ildikó
Budapest
Keres megbízható, munkájára igényes kőművest, betanított kőművest, segédmunkást hosszú távra, Budapesti munkahelyre.
NR VÁLLALKOZÁS KFT.
Budapest
4-6-8 órás könnyű munkára, szitázásra kersünk nöi-férfi dolgozót. Teljesítmény bérezés darabszám alapján, átlag kereset nettó 1200ft/óra.
Budapest
Cukrászipari segédanyagokat gyártó céghez keresünk Könnyű-közepesen nehéz fizikai betanított munkára Budapest 11.
Creative Solution International Kft.
Budapest
Azonnali kezdéssel felveszünk Budapestre betanított gyári munkásokat, operátorokat, könnyű, ülő munkára, 2 műszakos munkarendbe.
N és N Kft
Pilisjászfalu
Összetartó, vidám és fiatalos cukrász csapatunk támogatására keresünk új kollégát. Modern és hagyományos cukrász termékek előkészítése, töltése, díszítése.
Feladatok: Műanyag ládák tisztítása Ládákról címkék eltávolítása Selejtezés Elvárások: 8 általános iskolai végzettség 2 műszakos munkarend vállalása Pontos,…