Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Betanított Munka - Nyírbátor

Rendezés alapja: relevancia - dátum
7 munka 1 oldala

Lemezdaraboló

Humán Centrum Kft
Nyírbátor
  • Acélszerkezetek összeállítása, darabolása lemezhajlítás, méretre vágás valamint az előzőek összeszerelése, hegesztése egyszerű, betanított hegesztési…

Human Centrum
Nyírbátor
  • Technikusi vagy OKJ végzettséggel rendelkező munkavállalóknak kínálunk hosszú távú munkalehetőséget parnercégünk nyírbátori telephelyén.

Műanyagipari gépkezelő

Nagykálló
  • Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • 8 órás műszakok hétfőtől-péntekig.
  • Ingyenes buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza…

Fröccsöntő gépkezelő (Nagykálló)

HSA Kft.
Nagykálló
  • Sícipők gyártása során használt fröccsöntő gépek kezelése, kiszolgálása, felügyelete.
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése, sorjázása.

Operátor

JOBTAIN
Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Mi szükséges a betanított munka betöltéséhez?
  • Betanított munka Nyíregyházán, amelyhez nincs szükség előzetes tapasztalatra vagy szakmai végzettségre!

BETANÍTOTT MUNKATÁRS NÉMETORSZÁGBA

Work4you Hungary Recruitment
  • Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.
  • Parfümös üvegek és parfümszórók előállítása, csomagolása, raktározása.
  • Kezdő órabér bruttó 9,79 EUR/óra.

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész