Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Betanított Munka - Karcag

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Összeszerelő

JOBTAIN
Jász-Nagykun-Szolnok
  • A munka betanított és nem kérünk előzetes tapasztalatot sem, elég, ha 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • Nem probléma, itt a helyed!

BETANÍTOTT MUNKATÁRS NÉMETORSZÁGBA

Work4you Hungary Recruitment
  • Német partnerünk megbízásából keresünk munkatársat.
  • Parfümös üvegek és parfümszórók előállítása, csomagolása, raktározása.
  • Kezdő órabér bruttó 9,79 EUR/óra.

Gyártósori összeszerelő, operátor

JOBTAIN
  • A betanított összeszerelő munkatárs feladatai:
  • Betanított összeszerelő munka Jászárokszálláson a Jobtain által.
  • Ez a munkahely távolról sem lehetetlen!

Betanított gépkezelő

Polyduct Zrt.
Nádudvar
Egyszerű jelentkezés
  • POLYDUCT Zrt. nádudvari Műanyagüzeme munkatársat keres BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ.
  • Műanyag öntőgép-kezelő munkakör betöltésére.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész