Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: B Kategóriás - Tiszapüspöki

Rendezés alapja: relevancia - dátum
49 munka 1 oldala

Szobafestő, mázoló, tapétázó állás

Unisil Hungary Kft
Szolnok
  • Festő/mázoló/tapétázó szakembereket keresünk hosszú távú munkavégzésre.
  • Hagyományos felületek, gipszkartonok és fa felületek előkészítése, szakszerű festése.

Szolgáltatás értékesítő Építőmérnök vagy Építésztechnikus

Szolnok
  • Szolgáltatás értékesítő Építőmérnök vagy Építésztechnikus.
  • Építőipari kivitelezés területén szerzett ismeretek*.
  • Építési napló vezetésében szerzett jártasság.

LAKOSSÁGI TANÁCSADÓ - SZOLNOK

  • A bank lakossági termékeinek értékesítése.
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a bank ügyfeleivel, tanácsadás.
  • MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT.

Pályamunkás

MÁV FKG Kft.
Szolnok
  • Kialakítja a vasúti pályaépítésnél az ágyazati profilt.
  • Lefekteti, cseréli a keresztaljakat, vasúti síneket.
  • Kaszálja és takarítja a vágányközöket.

Műszerész (biztosítóberendezési területre) új

  • B kategóriás közúti járművezetői engedély.
  • Karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok… Közel állnak hozzád az effajta gondolatok?

Építésvezető

Szolnok

Víz-,Gáz-, Fűtés-, Csőszerelő

Szolnok

Raktáros-áruszállító

TERAPLAST HUNGÁRIA Kft.
Szolnok
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezzen Elönyt jelent a targonca kezelöi jogositvány Csapatmunkára való képesség.

Műszaki adminisztrátor

MNMC FM Service Kft.
Szolnok
  • B kategóriás vezetői engedély Műszaki területen szerzett tapasztalat 5S ismerete.
  • Karbantartási, javítási munkalapok szkennelése, azonosítása, feltöltése…

Kertész/udvaros új

Obsitos Clean Team ec.
Szolnok
  • B kategóriás jogosítvány kertészeti területen szerzett tapasztalat kertészeti gépek ismerete, használata jó fizikum terhelhetőség rugalmasság.

Minőség ellenőr új

FQS Automotive Kft.
Szolnok
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű előny.
  • Gyakorlattal rendelkező minőségellenőröket keresünk autóipari céghez minőségellenőri munkakörbe.

Gépjármű - értékesítési tanácsadó új

HOVÁNY
Szolnok
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • „Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!".
  • 100 % - ban ügyfél-centrikus magatartás.

Főelosztó-hálózati villanyszerelő (Szajol)

HU - E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.
Szajol
  • Szeretnél C kategóriás jogosítványt, vagy emelőgépkezelő vizsgát tenni (ha a munkakörödben szükségessé válik).
  • Szeretsz a szabadban és a magasban dolgozni?

Munkaügyi specialista

Tiszamenti Regionális Vízművek
Szolnok
  • A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója.

Villamoshálózat szerelő I.

  • Érdekel a villamosság, és megvan hozzá a középfokú szakirányú végzettséged?
  • Energiaellátási területünkön villamoshálózat szerelő majd villamoshálózat felmérő is…
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!