Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 340 munka 1 oldala
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Az UNIX Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője.
  • Sofőr- Áruszállító (Éjszaka) - "B" kategória.
SFL PACK DEPO Kft.
Budapest
  • Belföldi darabos áruterítésre keresünk B kategóriás jogosítvánnyal és árufuvarozásban szerzett tapasztalattal rendelkező gépkocsivezető munkatársat meglévő…
Szigetszentmiklós
  • A Nilfisk a világ egyik vezető gyártója a professzionális takarító eszközök piacán.
  • Fő tevékenységi terület az ipari és kereskedelmi tisztítóberendezések,…
TR Hungary Kft.
  • A munkakör ellátásához szükséges készségek, elvárások:
  • Operációs rendszer felhasználó szintű ismerete.
  • A telephelytől lehetőleg 25 km-es távolságon belüli…
JAF Holz Ungarn Kft.
Dunaharaszti
  • Versenyképes munkabér és teljesítményarányos prémium rendszer.
  • Munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km).
  • Vállalaton belüli valós karrier lehetőség.
Bardi Auto
Dunaharaszti +3 terület
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
B+N REFERENCIA ZRT.
Budapest
  • A karbantartási és eseti munkalapokon szereplő szakipari munkák elvégzése.
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban.
Bezula Kft.
Tököl
  • Nappali és éjszakai árufuvarozáshoz sofőröket keresek azonnali kezdéssel!
  • Élelmiszerek kiszállítása a telephelyről előre megadott lerakodási pontokra.
  • A kirendeltség értékesítési folyamatainak koordinálása, racionalizálása, az üzletág tervszámainak eredményes teljesítése.
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.
HYDROTRADE Kft.
Törökbálint
  • Bevételezés, iktatás, vendégek fogadása, ajánlatok készítése, fuvarszervezés.
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, jó konfliktuskezelés.