Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: B Kategóriás - Mélykút

Rendezés alapja: relevancia - dátum
6 munka 1 oldala

Key Account Manager új

Bács-Kiskun
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
  • Jelentkezési határidő 2020-10-26.
  • Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál?

Épületgépész mérnök / Projektvezető

Whc
Bács-Kiskun
  • Piacvezető, nagy szakmai múlttal rendelkező Szeged környéki partnervállalatunk részére keresünk épületgépész mérnököt projektmenedzser munkakörbe - friss…

Acélszerkezet üzemvezető

Hays HU
Bács-Kiskun
  • A következő feladatokban számítanak a leendő üzemvezetőre:
  • 20 fős acélszerkezeti üzem vezetése.
  • Fizikai munkát végző dolgozók koordinálása.

Háziorvos új

Pirtó Község Önkormányzata
Bács-Kiskun
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Felnőtt és gyermek vegyes háziorvosi ellátás.

közművelődési szakember

Jászszentlászló Község Önkormányzat
Bács-Kiskun
  • Bács-Kiskun megye, 6133 Jászszentlászló, Kossuth utca 7.

Áruterítő-gépkocsivezető

Maus Kft.
Mélykút
  • Előnyt jelent a C kategóriás jogosítvány, GKI-val és sofőrkártyával, de B kategóriás jogosítvánnyal is várjuk a jelentkezőket.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez