Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: B Kategóriás - Kunsziget

Rendezés alapja: relevancia - dátum
83 munka 1 oldala

Kiszállító új

Bardi Auto
Csorna
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.

Értékesítési képviselő - Food új

Borsodi Sorgyar
Győr
  • Rutinos autóvezető vagy (B kategóriás jogosítvány),.
  • EGY JÓ MUNKAHELY AZ ÉLET NAPOS OLDALA.
  • NÁLUNK, A BORSODINÁL EZT CSAK ÚGY HÍVJUK: AZ ÉLET HABOS OLDALA!

Betanított munkás állás

PannonSys Services Fémipari és Gépgyártó Kft.
Győr
  • A PannonSys Services Fémipari és Gépgyártó Kft. egy 2007-óta működő és folyamatosan fejlődő cégcsoport tagja.

Üzemi technológus

  • Közreműködik az üzemi technológiai folyamatok kialakításában, az élelmiszeripari termelés technológiai előkészítésében és új technológiák bevezetésében.

Junior értékesítő

Mod Számítástechnikai Kft.
Győr
  • Események dokumentálása ERP rendszerünk használatával.
  • Informatikai technológiák és trendek ismerete.

Fegyveres Biztonsági őr új

Győr-Moson-Sopron MRFK
Győr
  • „B” kategóriás jogosítvány - számítógép használata - vagyonvédelmi, vagy rendészeti terülten szerzett tapasztalat.
  • A bérezés megegyezés szerint történik.

Szenior vállalati ügyfélreferens - Győr - Győr új

Raiffeisen
Győr
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal,.
  • A Raiffeisen Bank vállalati üzletágába keresünk szenior ügyfélreferens kollégát, győri…

Hulladékudvar felügyelő

Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Győr
  • „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű,.
  • A GYHG Győri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Autószerelő-Győr

Volánbusz
Győr
  • „B”, „C”, „D” kategóriás jogosítvány,.
  • Gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése,.
  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése,…

Területi képviselő kollégát

Profield Munkaerő-kölcsönző Kft.
Győr
  • A méltán világhírű kerti szerszámokat és háztartási eszközöket gyártó és forgalmazó kiemelkedő partnerünk a FISKARS részére keresünk.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!