Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: B Kategóriás - Ócsa

Rendezés alapja: relevancia - dátum
92 munka 1 oldala
Unix Autó Kft.
Budapest X. kerület
  • Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.
MOLAR CHEMICALS Kft.
Halásztelek
  • Társaságunk 25 éve foglalkozik gyógyszeralapanyagok, laborvegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével.
  • Kezdő bér: bruttó 300.000 Ft.
Budapest XIX. kerület
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
  • Mindig is vonzott az értékesítés világa?
Red Light TRANS Kft.
Alsónémedi
  • Megbízhatóság, pontosság - középfokú végzettség - B kategóriás jogosítvány - erkölcsi bizonyítvány.
  • Budapesti helyismerettel rendelkező, dolgozni akaró és tudó…
Vöröskő Kft. - Euronics
Üllő
  • Központi raktárból bolthálózatba irányuló szállítási feladatok.
  • Leszervezése külsős szállítmányozó és fuvarozó cégekkel.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
JAF Holz Ungarn Kft.
Dunaharaszti
  • A kirendeltség értékesítési folyamatainak koordinálása, racionalizálása, az üzletág tervszámainak eredményes teljesítése.
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.
SW Umwelttechnik Magyarország Kft.
Majosháza
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői rutin.
  • Ajánlatok, megrendelések készítése, nyomon követése, ártárgyalások lebonyolítása.
Százhalombatta
  • Eszköz- és Folyamat menedzsment vezető.
  • A MOL Logisztika Eszközmenedzsment és Technológia szervezeti egysége munkatársat keres a következő munkakörbe:
Budapest XXI. kerület
  • Dolgozz Te is a Fővárosi Vízművek másik üzletágában, a települési szennyvízágazati üzemeltetésben.
  • Ismerd meg folyamatainkat, legyél Te is egy nagyon fontos…
MOBIS Parts Europe N.V
Érd
  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban MS Office ismeretek Precíz,…