állás: B Kategóriás Jogosítvánnyal - Budapest

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
100 munka 1 oldala
Central-Drinks Kft.
Pilisvörösvár
Feladatok: Készáru és göngyöleg szállítása. Elvárások: "B" kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlat Amit kínálunk: VERSENYKÉPES FIZETÉS Alkalmazotti…
Budapest
Gyorsan vagy képes jó kapcsolatot kialakítani az emberekkel, udvariasan és barátságosan kommunikálsz. Asszertív vagy, mersz döntéseket hozni és megőrzöd a…
Cofidis Magyarország
Budapest
B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik. Díjnyertes, A+ kategóriás, zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények.
E2 Hungary Zrt.
Budapest
Energetikai szolgáltatások értékesítésére keresünk mérnök-értékesítő munkatársakat: Energetikai értékesítési és ügyfélmenedzsment tevékenységek ellátása.
evopro Group
Budapest
Van benned utazási hajlandóság, és B kategóriás jogosítvánnyal, valamint legalább 2 év gépjármű vezetői tapasztalattal is rendelkezel;
evopro Holding Zrt
Budapest
Erste Bank pályázatot hirdet Hálózati rendszergazda munkakör betöltésére. A bank tűzfalrendszerének üzemeltetésére (Checkpoint és Cisco ASA).
Unix Autó Kft.
Budapest XIII. kerület
Ha a karbantartásban is van tapasztalatod és környezeted igazi ezermesterként jellemez, Te vagy a mi emberünk! Kiemelt, 100 %-ban bejelentett bérezés.
JAF Holz Ungarn Kft.
Dunaharaszti
Versenyképes munkabér és teljesítményarányos prémium rendszer. Munkába járás költségtámogatása (15 Ft/km). Vállalaton belüli valós karrier lehetőség.
Welltech ZRt.
Budapest
Szeretnél, az épületautomatizálási iparág jelentős cégénél, különböző intézmények és irodák, valamint kereskedelmi-, ipari ingatlanok épületautomatikai…