Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Asszisztens - Sajószöged

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala

irodai asszisztens új

Gazdafi-Electronic Kft
Miskolc
  • Villamossági kis és nagykereskedésünkbe munkatársat keresünk asszisztens pozícióba, heti 8 órás munkavégzésre.
  • Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos.

Kereskedelmi asszisztens

Rehab-Észak Kft.
Miskolc
  • Társaságunk - 1998-ban történt megalakulása óta - több mint 20 éve végzi tevékenységét az észak-magyarországi régióban.
  • Jelentkezési határidő: 2020-12-31.

Asszisztens

Arosa Kereskedelmi és Szolgáltató Kft
Miskolc
  • Az AROSA Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Iktatói, irodai munkakörben szerzett gyakorlat.
  • MS Office programok ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook).

CSL Plazma - Asszisztens (egészségügyi terület)

zyntern
Miskolc
  • Elvárásokbefejezett egészségügyi szakalkalmazotti, egészséggondozói vagy betegápolói végzettség;Érettségi, (hematológiai/transzfúziológiai szak) asszisztens…

Egészségügyi Asszisztens (Teljes vagy részmunkaidőben) (Misk... új

CSL Plasma Kft.
Miskolc
  • A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett.

Belső ellenőrzési asszisztens

Miskolc Holding Zrt.
Miskolc
  • Most itt az alkalom, Belső ellenőrzési asszisztens pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!
  • Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

műszaki titkár

Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Miskolc
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3530 Miskolc, Vörösmarty utca 77.

Laborasszisztens

Human Centrum
Miskolc
  • Szakirányú középfokú végzettség (mikrobiológiai/analitikai laboratóriumi asszisztens, vegyésztechnikus, vegyipari szakmunkás).
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez