állás: Asszisztens - Újhartyán

Rendezés alapja: relevancia - dátum
15 munka 1 oldala
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van.
NISSHO HUNGARY Kft.
Újhartyán
  • Cégünk, a Nissho Hungary Precíziós Kft. egy japán tulajdonú gyártó és anyagfeldolgozó cég, amely a nemzetközi Nitto Csoport részeként a műanyagiparban…
Selectronic 2000 Hungary Kft
Vecsés
  • Kapcsolattartás kollégákkal, partnerekkel telefonon és emailben.
Alsónémedi
  • Kimutatások, elemzések készítése Excelben, azok naprakész vezetése.
  • Adatok rögzítése és nyilvántartás, folyamatok nyomonkövetése.
ACH IMPEX Zrt.
Vecsés
  • 22 éve sikeres vállalatunk célja értéket teremteni, ízlést formálni, megoldásokat kínálni.
  • Ez a munkakör sok kihívással jár.
Semmelrock Stein+Design Burkolatkő Kft.
Ócsa
  • A Semmelrock Stein+Design Kft., a Wienerberger-csoport tagjaként, 20 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon.
  • A termelési vezetők munkájának támogatása.
ADR Logistics Kft.
Gyál
  • 2000-ben alakult, fő profilja a veszélyes és különösen érzékeny áruk logisztikája.
  • Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként új…
HOROSZCOOP KFT.
Vecsés
  • Közbeszerzési kiírások figyelése, azokban való aktív részvétel.
  • Értekezletek, tárgyalások előkészítése, jegyzőkönyvek vezetése.
Penny Market Kft.
Alsónémedi
  • Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft.
  • Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca.
Vecsés
  • 8 órás munkaviszonyban versenyképes javadalmazás.
  • Bel- és külföldi üzleti utak szakmai kiállításokra.
  • Kereskedelmi és marketing területen szerzett tapasztalat…