Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Adminisztráció - Tatabánya

Rendezés alapja: relevancia - dátum
27 munka 1 oldala

Foglalkozás-egészségügyi asszisztens új

  • Általános asszisztensi feladatok foglalkozás-egészségügyi szűrővizsgálatokban való részvétel a területekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció.

KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI ÉS LABOR ASSZISZTENS MUNKATÁRSAT KERESÜN...

Plasma Expert Kft.
Tatabánya
  • Elvégzed a munkafeladataidhoz kapcsolódó adminisztrációt.
  • Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat tatabányai csapatának tagja lenni?

Raktári műszakvezető ‏ (m/f) új

Környe
  • Logisztikai folyamatokhoz tartozó dokumentációk és adminisztrációk kezelése és ellenőrzése.
  • A Henkel azokra számít, akik kiemelkedőek.
  • Ugye Te is ilyen vagy?

Gépkezelő (Környe) új

HSA Group
Környe
  • A termelési folyamatokhoz kapcsolódó minőségügyi adminisztráció elvégzése.
  • Termelő gépek alapanyagokkal való ellátása, beállítása, működtetése.

Storeman

  • Vállalatirányítási rendszer használata, tranzakciók, adminisztráció elvégzése.
  • A munkautasításoknak és folyamatleírásoknak megfelelően elvégzi a beérkezetett…

Operátor

  • Jelentkezési határidő 2020-11-04.
  • Autókba elektronikai alkatrészeket gyártó cég azonnali kezdéssel keres az alábbi munkakörben munkavállalókat:

Gépkezelő nyugdíjas munkalehetőség

Whc
Tata
  • A legyártott darabok utáni adminisztráció elvégzése,.
  • Tatán található 20 év tapasztalattal rendelkező autóipari partnerünk keresi új NYUGDÍJAS munkatársát…

Elektronikai technikus

  • Utasításokban szereplő adminisztráció precíz végrehajtása.
  • Elektronikai műszerész/technikus, híradásipari műszerész/technikus végzettség.

Belföld Ügyfélmenedzsment munkatárs

Almásfüzitő
  • A MOL-csoport dinamikusan fejlődő kenőanyag üzletágának ügyfélmenedzsment csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Cembrit Kft.
Nyergesújfalu
  • Szeretnél egy kimagasló minőségű termékeket gyártó dán tulajdonú vállalatnál dolgozni?
  • Csatlakozz Te is a CEMBRIT sikeres csapatához!

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez