állás: Adminisztráció - Tata

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
17 munka 1 oldala
Becton Dickinson Hungary Kft.
Környe
  • Projektekhez, dolgozói ötletekhez, egyéb CI tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció feladatok elvégzése.
  • A CI technikus részt vesz:
SUEZ
Oroszlány
  • Munkaügyi adminisztrációval összefüggő feladatok elvégzése, rögzítés, nyilvántartás, ellenőrzés és riportolás (munkaidő, szabadság, túlóra).
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Nyergesújfalu
  • Esetenként a szénszálak elválasztása, csomózása.
  • Igény szerint szállás biztosított (2 ágyas szobákhoz tartozik fürdő és konyha is).
Plasma Expert Kft.
Tatabánya
  • Tatabánya egyetlen, központi helyen fekvő, exkluzív kialakítású plazma centerébe.
  • Orvosi felügyelet biztosítása az állomáson.
VITAFAMILY KFT.
Tatabánya
  • Főbb feladatok, munkák: Üzletvezető: A rábízott üzleti egység önálló vezetése, gazdaságos, a törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő üzemeltetése…
Delego
Tatabánya
  • Nem okoz gondot Önnek a gépek kezelése, üzemeltetése?
  • Esetleg rendelkezik gépész vagy bármilyen műszaki végzettséggel?
  • Akkor ezt az állást Önnek találták ki!
T-HR Kft.
Komárom
  • Szakmai tapasztalat: Létesítményüzemeltetéssel-általános adminisztrációval kapcsolatos min. 1 éves tapasztalat.
Tatabánya
  • Pannon - Work Zrt 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4.2. emelet Telefon:+3634/312-061,+3630/413-4238 email: tatabanya@pannonwork.hu.
Oroszlány
Kangaroo Group
Komárom
Egyszerű jelentkezés
  • Képzésekkel kapcsolatos előkészületek, szervezési feladatok és adminisztráció.
  • Komáromban most nyíló akkumulátorgyárba keresünk HR asszistens munkakörbe angolul…