állás: Adecco

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
116 munka 1 oldala
Nagykálló
  • Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • 8 órás műszakok hétfőtől-péntekig.
  • Ingyenes buszjárat Nagykálló vonzáskörzetében, Nyíregyháza…
Miskolc
  • Ne válogass a munkák között.
  • Válogatás, minőségellenőrzés, könnyű betanított gyári munka Miskolcon.
  • Alapbér, műszakpótlék, vasárnapi pótlék, túlóra lehetőség,…
Tiszaújváros
  • Azonnali kezdéssel keresünk logisztikai partnerünkhöz TARGONCAVEZETŐ munkatársakat.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, két műszakos munkarend!
  • Megemelkedett a havi bér Tiszaújvárosban!
  • Több bérért várjuk a jelentkezőket.
  • Észlelt hibák jelzése, illetve javítása.
  • Barcsi élelmiszeripari patrnerünkhöz keresünk 3műszakos munkarendbe új kollégákat!
  • Te vagy az igazi, ha:
  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkavégzést.
  • Azonnali kezdéssel keresünk logisztikai partnerünkhöz RENDSZERKEZELŐ munkatársakat.
  • Határozatlan munkaszerződés, két műszakos munkarend!
Tetra Pak
Budaörs
  • At Tetra Pak we touch millions of lives every day, ensuring better nutrition and healthier lifestyles through safe packaging and food processing solutions.
  • Stabil és megbízható munkáltatót keresel?
  • Minél gyorsabban el szeretnél helyezkedni?
  • Nem akadály a többműszakos munkarend sem?
  • Te vagy a mi emberünk, ha:
Nagykanizsa
  • Minél hamarabb el szeretnél helyezkedni?
  • Modern munkakörnyezetben dolgoznál hosszú távon?
  • Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?
  • Br. 167.000 Ft-os alapbérrel.
Budapest
  • At this company we bring together experienced professionals and advanced technologies to solve the world's most complex challenges related to water scarcity,…