állás: Adecco

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
124 munka 1 oldala
Már gyerekkorodban is szerettél szerelni? Most kamatoztathatod tudásod, szerelő operátorokat keresünk! Jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:
Szeretnél biztos hátterű márkaszervízben dolgozni, prémium autókkal? Akkor ne habozz, épp keressük az új csapattagot a következő pozícióban.
Receiving and handling customer phone calls /e-mails. Provide 1st level technical support to our customers via phone, web, and email.
Szívesen dolgoznál fiatalos, modern környezetben? Szeretnéd, hogy elismerják a munkádat? Akkor itt a helyed, várunk!
Céges buszjárat Budapestről (Örs Vezér tere, Kőbánya-Kispest) vagy munkába járás támogatása. Vámkezeléshez, vámfolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása.
Szeretnél Volvo vagy Caterpillar járművek alkatrészein dolgozni? Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
Attraktív bércsomag (alapbér, cafeteria, 13. Nemzetközi tréningek és fejlődési lehetőség. Hosszútávú lehetőség, stabil vállalati háttér.
Szakmai fejlődésben lehet részed egy innovatív munkakörnyezetben. Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben: Teherautó szerelésben szerzett jártasság előnyt jelent.
Az alábbi feladatok várnak Rád: Vevői rendelések fogadása, kezelése, visszaigazolása. Kapcsolattartás a vevőkörrel, reklamációk kezelése.
Ami a tiéd lesz, ha Te töltöd be az állást: Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség. A következő folyamatokért leszel felelős: