Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 8 Általános - Szigetszentmiklós

Rendezés alapja: relevancia - dátum
415 munka 1 oldala

Targoncás

Raben Group
Dunaharaszti
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános).
  • Bejövő és kimenő áruk rakodása.
  • Targoncás munkakör betöltséséhez szükséges az új típusú engedély.

Raktári dolgozó

Raben Group
  • Rendelések pontos és hatékony összekészítése (komissiózás).
  • Áru-összekészítési terület állandó és rendszeres tisztán…

Irodai asszisztens - 6 vagy 8 órában (Budapest XX.)

Energofish Kft.
Budapest
  • IRODAI ASSZISZTENS (6 vagy 8 órás).
  • 8 órás teljes-, és 6 órás részmunkaidőben munkát vállalók jelentkezését is várjuk.
  • Pályázzon hozzánk, ismerjen meg minket.

Általános kisegítő munkatárs

Dolphio
Budapest
  • Ha csak 8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged, nálunk ez sem jelent hátrányt, de „józan paraszti ész” azért elvárás.
  • Egy vidám csapat része lehetsz.

Diákmunka - Általános irodai adminisztrátor - 14110 új

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Vecsés
  • Légi szállítmányozási gyakornokFeladatköre: •Légi küldemények kezelése, ehhez kapcsolódó levelezés bonyolítása angolul •Szállítási dokumentumok kiállítása,…

Operátor (könnyű fizikai)

  • 8 órás délelőtti vagy délutáni műszak lehetőség: 5:30-14:00; 13:30-22:00.
  • Műanyag csomagoló eszközök gyártása gyógyszeripari cégek számára.

Gépkocsivezető

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Budapest
  • 8 általános állami iskolai végzettség.
  • Áruszállítás 3,5t alatti tehergépjárművel (dobozos) gyűjtő, terítő járatnak megfelelően (Budapesten és térségében).

Raktáros-Szigetszentmiklós

WHC Holding Kft.
Szigetszentmiklós
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola.
  • Szigetszentmiklósi partnercégünk megbízásából raktáros munkatársakat keresünk.

Sírásó/ravatalozó munkakörbe keresünk munkavállalókat

Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Budapest
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Elhunytak ki- és behelyezésének lebonyolítása.
  • Elhunyt ravatalozásra történő átvétele és előkészítése.

TAKARÍTÓ

  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén.
  • Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/.
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!