Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 8 Általános - Hatvan

Rendezés alapja: relevancia - dátum
15 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Jászfényszaru
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.
  • Elérhető áltagos jövedelem: Bruttó 218.000Ft (alapbér + bónuszok) + Műszakpótlékok.
  • Alapfokú iskolai végzettség, 8. általános.
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés.
  • 1 műszakos munkarend (Hétfőlől - Péntekig).
Gyöngyös
  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka végzése.
  • Munkába járási támogatás: gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a…
  • LED televíziók hátlapjainak összeszerelése, gyártása.
  • (Nők és férfiak egyaránt jelentkezhetnek!).
  • Tel: 36301900386 | e-mail: melinda.molnar@pannonwork.hu |…
  • Gyöngyösi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe, szálláslehetőséggel:
  • Bruttó kezdő órabér 1070 Forint (csomagoló) és bruttó…
  • A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:
  • Induló órabér bruttó 1190 Forint (6 hónap után bruttó 1245 Forint).
  • Induló órabér bruttó 1070 Forint (6 hónap után bruttó 1125 Forint).
Egyszerű jelentkezés
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Előírt adatok rögzítése IT rendszerben.
  • 12 órás munkarend vállalása, jó kézügyesség.
Dologido
Isaszeg
  • 3 műszakos munkavégzés, hétfőtől péntekig napi 8 órában.
  • Előnyt jelent: Hasonló területen szerezett tapasztalat, közeli lakhely.
JOBTAIN
Heves
  • Ahhoz, hogy betölthesd ezt az állást, mindenképpen kell, hogy meglegyen a 8 általános iskolai végzettséged.
  • Tudjuk, hogy egy jó munkát találni nem könnyű.