állás: 8 Általános - Dunaharaszti

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
583 munka 1 oldala
Dolphio
Budapest
  • Ha csak 8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged, nálunk ez sem jelent hátrányt, de „józan paraszti ész” azért elvárás.
  • Egy vidám csapat része lehetsz.
INCONEX Kft.
Budapest
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség megbízhatóság, pontosság, határozottság jó kommunikációs készség 2 műszakos munkarend vállalása.
KGS DIAMOND HUNGARY Kft.
Budapest
  • Betanított operátor/Könnyű fizikai munka.
  • Az üzem termelésében való részvétel.
  • Egyműszakos munkarend: hétfőtől péntekig 6.00 – 14.40 (munkaközi szünetek: 08.00…
  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség.
  • Szívesen költöznél Budapestre akár a pároddal vagy haveroddal?
  • Br. 1.110 Ft/óra – 12 órás munkarend esetén +20% a…
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Szigetszentmiklósi összeszerelő üzembe keresünk új munkatársakat 1 műszakos műszakrendben az alábbi pozícióba:
KALLOS COSMETICS KFT.
Budapest
  • Magyar tulajdonú kozmetikai termékeket gyártó cég keres alapanyag gyártó munkatársakat.
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos stabil háttér, tekintélyes munkabér.
Accace Hungary Kft.
Budapest
  • Legalább 8. általános iskolai végzettség,.
  • Csatlakozz a legnagyobb múlttal rendelkező magyarországi személyhajózási vállalathoz!
  • A Mahart Passnave-ról röviden:
Prohumán 2004 Kft.
Szigetszentmiklós
  • Bankautomaták, önkiszolgáló pénztárak, pos-terminálok összeszerelése.
  • Részfolyamatok, részfeladatok elvégzése a gyártás során.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Budapest
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Elhunytak ki- és behelyezésének lebonyolítása.
  • Elhunyt ravatalozásra történő átvétele és előkészítése.
pannonjob
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Hosszú távon, 2-3 műszak vállalása.
  • Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat.