Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 8 Általános - Budapest I. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
254 munka 1 oldala

Általános kisegítő munkatárs

Dolphio
Budapest
  • Ha csak 8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged, nálunk ez sem jelent hátrányt, de „józan paraszti ész” azért elvárás.
  • Egy vidám csapat része lehetsz.

Sírásó/ravatalozó munkakörbe keresünk munkavállalókat

Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Budapest
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Elhunytak ki- és behelyezésének lebonyolítása.
  • Elhunyt ravatalozásra történő átvétele és előkészítése.

Salamander eladó

Salamander
Budapest
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola.
  • Ha érdekel a divat, szereted a szép cipőket és jól kommunikálsz, ITT A HELYED!

Targoncás

Raben Group
Dunaharaszti
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános).
  • Bejövő és kimenő áruk rakodása.
  • Targoncás munkakör betöltséséhez szükséges az új típusú engedély.

Takarító munkatársat keresünk 4-6-8 órában

B+N REFERENCIA ZRT.
Budapest
  • Délelőtti-délutáni-esti munkavégzésre Budapest több kerületébe illetve eseti, alkalmi munkavégzésre (helyettesítésekre, nagytakarításokra).

Csomagolói munka

Menton Jobs Kft.
Budapest X. kerület
  • Unod az egy helyben állást?
  • Gyere és ülj le közénk!
  • Számodra is van egy szabad helyünk!!

Gépkocsivezető

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Budapest
  • 8 általános állami iskolai végzettség.
  • Áruszállítás 3,5t alatti tehergépjárművel (dobozos) gyűjtő, terítő járatnak megfelelően (Budapesten és térségében).

Betanított csomagoló (Nyugdíjasoknak is)

Humán Centrum Kft
Budapest IX. kerület
  • A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata habtermékek…

TAKARÍTÓ

Budapest
  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén.
  • Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/.
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.

Raktáros-rakodó (egy műszakos, nappali munkarend)

CSŐCENTRUM Kft.
Budapest
  • Elvárás: min. 8 általános iskola, precíz munkavégzés.
  • Raktáros-rakodó (egy műszakos, nappali munkarend).
  • Acéltermékek (cső és zártszelvény) forgalmazásával…
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?