Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 8 Általános - Budaörs

Rendezés alapja: relevancia - dátum
428 munka 1 oldala

Általános kisegítő munkatárs

Dolphio
Budapest
  • Ha csak 8 általános a legmagasabb iskolai végzettséged, nálunk ez sem jelent hátrányt, de „józan paraszti ész” azért elvárás.
  • Egy vidám csapat része lehetsz.

Irodai asszisztens - 6 vagy 8 órában (Budapest XX.)

Energofish Kft.
Budapest
  • IRODAI ASSZISZTENS (6 vagy 8 órás).
  • 8 órás teljes-, és 6 órás részmunkaidőben munkát vállalók jelentkezését is várjuk.
  • Pályázzon hozzánk, ismerjen meg minket.

Sírásó/ravatalozó munkakörbe keresünk munkavállalókat

Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Budapest
  • Min. 8 általános iskolai végzettség.
  • Elhunytak ki- és behelyezésének lebonyolítása.
  • Elhunyt ravatalozásra történő átvétele és előkészítése.

Gépkocsivezető

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Budapest
  • 8 általános állami iskolai végzettség.
  • Áruszállítás 3,5t alatti tehergépjárművel (dobozos) gyűjtő, terítő járatnak megfelelően (Budapesten és térségében).

Targoncás

Raben Group
Dunaharaszti
  • Alapfokú iskolai végzettség (8 általános).
  • Bejövő és kimenő áruk rakodása.
  • Targoncás munkakör betöltséséhez szükséges az új típusú engedély.

TAKARÍTÓ

  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén.
  • Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/.
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.

Raktári dolgozó

Raben Group
  • Rendelések pontos és hatékony összekészítése (komissiózás).
  • Áru-összekészítési terület állandó és rendszeres tisztán…

Betanított munkás

Corolla Export-Import Kft.
Budapest
  • Hobby kellék nagykereskedés és webáruházak.
  • Árufeltöltés, termékek festése, átcsomagolása, cimkézése, munkakörnyezet tisztán tartása, takarítása.

Operátor új

Byd Smart Device Hungary Kft.
Páty +1 terület
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség; kétműszakos munkarend (6:00-14:00 és 14:00-22:00) felelősségteljes munkavégzés.

EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNYI TAKARÍTÓ ! KORHATÁR NÉLKÜL !

  • Stabil, hosszú távú munka – állandó projekt megbízások.
  • Csoportos jelentkezés esetén (18 fő), vidékről a be és haza…
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!