állás: 6 Órás - Esztergom

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
Esztergomi Tankerületi Központ
Esztergom
  • A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2019. december 6.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
Tata Város Önkormányzata
Esztergom
  • (III.28.)EüM rendelet 1.
IONTO-COMED Hungária Kft.
Pilisvörösvár
  • Rugalmas időbeosztás, 4 / 6 / 8 órás munkavégzés.
  • Munkavégzés helye: Pilisvörösvár, Szent László u. 11.
  • Főbb feladatok: Irodák, szerelőműhelyek, raktár, konyhák…
  • Lakatos/hegesztő szakmunkás bizonyítvány 3 év szakmai tapasztalat.
  • Egyműszakos munkarend: Hétfőtől-csütörtökig 6:00-15:00, pénteken 6:00-12:30 Kiemelt bérezés…
Work4you Hungary Recruitment
Komárom-Esztergom
  • 1500-2200 eur/hó (ledolgozott napok és kilométerek alapján), Scania/Volvo EUR 6 vontatók, nagyfülkés, nyerges mega szerelvényeken történő munkavégzés, családias…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész