Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 4 Órás - Tiszaújváros

Rendezés alapja: relevancia - dátum
6 munka 1 oldala
Tiszaújváros
  • Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben.
MY HR TEAM KFT.
  • Részmunkaidőben 4 órás műszakok (18:00-22:00) heti 3-4 alkalommal,.
  • Tiszaújvárosi étterem megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • 4 műszakos munkarend, 12 órás műszakok vállalása (2 nap nappalos, 2 nap éjszakás műszak, 4 nap pihenő idő),.
  • Előnyt jelent: raktározásban szerzett tapasztalat.
  • 4 műszak (12 órás munkarend) vállalása (havonta 13-14 napot kell dolgozni!).
  • Tiszaújvárosi partnerünkhöz keresünk Kulcsoperátor munkatársakat!
Polipack Kft
Egyszerű jelentkezésAktív munkáltató
  • 4 műszakos (napi 8 órás) munkarend vállalása.
  • Vállalj részt Te is sikereinkben!
  • Folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő, műanyagfeldolgozás és…

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész