állás: 4 Órás - Ercsi

Rendezés alapja: relevancia - dátum
14 munka 1 oldala
Homan Transport Kft.
Dunaharaszti
  • A munkavégzés helyszíne: Dunaharaszti Munkaidő: 8 órás munkaviszony (Lehetőség van 4 vagy 6 órás munkavégzésre is.).
  • Mi jellemző erre a munkakörre?
WACKER NEUSON Kft.
Törökbálint
  • Bejövő számlák, pénztár és egyéb könyvelési tételek, tárgyi eszközök könyvelése,.
  • Banki átutalások előkészítése, bankkivonatok könyvelése,.
  • 4 órás műszakban 19:30-23:30, havi bruttó 161.400 Ft kezdő fizetés.
  • 6 órás műszakban 19:30-02:00, havi bruttó 242.100 Ft kezdő fizetés*.
Fishing Time Kft.
Törökbálint
  • Heti 4 napos munkavégzés 40 órában, Törökbálinton.
  • RAKTÁRI MUNKATÁRSat, KOMISSIÓZÓ-ÁRUÁTVEVŐt keres heti 40 órás munkavégzéssel.
  • 5 órás műszakban 19:30-00:30, havi bruttó 201.750 Ft kezdő fizetés.
MultiJob Iskolaszövetkezet
Budaörs
  • Budaörsön pénztárosi munkalehetőség a tesco áruházban.pénztárosi tapasztalat nélkül is lehet jelentkezni, a munkavégzést betanulási folyamat előzi meg.rugalmas…
UNITOOL-Plastik Kft.
Diósd
  • Munkatársat keresünk napi 4 órás munkavégzésre.
  • Szerszám- és műanyag feldolgozó üzem, irodahelyiségek, közös helyiségek takarítására.
  • Napi 10 órás munkaidő vállalása (közben biztosított szünetek, heti 4 nap).
  • Igényes férfi ruházatot kínáló outletbe keresünk bolti eladókat az alábbi pozícióba,…
Forest Clean Kft.
Törökbálint
120 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Heti 20 órás munkaviszony, (hétfőtől-péntekig, napi 4 órában).
  • Törökbálintra irodaház esti takarítására kolléganőt keresünk!*.
H-T Tartálytechnika Kft.
Százhalombatta
180 000-220 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezés
  • Egy műszakos munkarend (8 vagy 2 X 4 óra délelőtt és délután).
  • Százhalombattai telephelyre*\*, gépészeti és acélipari vállalkozás telephelyvezető munkatársat…