Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: 4 Órás - Balmazújváros

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala
Vitkovicsné Radócz Ágnes Egyéni vállalkozó
Debrecen
  • Debrecen belvárosában található központi boltunkba keresünk aktívan, önállóan dolgozni tudó személyeket (5-10 fő), 4- akár 6 órás munkavégzésre.
Kovács Hidegkonyha Kft.
Debrecen
  • Konyhai Üzembe keresek hosszútávra mosogatót.
  • Mosogatás, zöldségpucolás, szendvics készítés, hidegtálak- saláták készítése.
  • (A munka alapvetően álló és egyedül végzett, viszont közösségben)Elvárások:-1 műszakos 4 vagy 8 órás munkarendben.
  • Feladatok:-Alkatrészek ki és berakása.
  • A munkáltató a munkakör vonatkozásában 4 hónap próbaidőt köt ki.
  • Az ápolói kompetenciakörébe tartozó munkavégzés a munkaköri leírás, szakmai protokollok,…
MADS WORK Kft.
Debrecen
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni…
Hajdú-Coop Zrt.
Debrecen
Egyszerű jelentkezés
  • A Hajdú-Coop Zrt. a megye legnagyobb lefedettséggel rendelkező hazai élelmiszerlánca, mindannyiunk „jó szomszédja”, DEBRECENI üzletébe.
Tonerker kft
Debrecen
  • Szia, Horváth Ildikó vagyok, a Tonerker Kft. ügyvezetője!
  • Jelenleg 8 főből áll a csapat és az a célom, hogy 3 partner managerrel bűvöljünk..

Eltávolítottunk 1, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész