Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Összeszerelő Operátor - Szigetszentmiklós

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Összeszerelő operátor - Budapest IV. kerület

Whc
Budapest
  • Budapest IV. kerületi elektronikai partnercégünkhöz ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR munkakörbe, keresünk ÚJ munkatársakat!
  • Fűtőbetétek kézi összeszerelése, és válogatása.

Operátor

JOBTAIN
Budapest
  • Elvárások a betanított operátor munkakörnél:
  • Olyan operátor munkalehetőséget kínálunk, ahová nem kérünk szakképzettséget, vagy tapasztalatot.

Operátor (csomagoló/összeszerelő)

Teqball Kft.
Biatorbágy
Egyszerű jelentkezés
  • A Teqball gyártás dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk operátori pozícióra.
  • A Teqball egy új futballalapú sport, amely mind a profi…

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész