állás: Összeszerelő Operátor - Miskolc

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
13 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Miskolc
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése.
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Tömegközlekedés 100%os támogatása, autóval 15Ft/km.
  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján.
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen.
MY HR TEAM KFT.
Miskolc
  • Miskolci gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése, rendszerezése,.
Ten Pao Electronics Hungary Kft
Miskolc
  • A hong kong-i Ten Pao Csoport több mint 30 éves tapasztalatával az egyik legjelentősebb kapcsoló üzemű tápegység- valamint intelligens töltő- és vezérlő…
Prohumán
Miskolc
  • Szeretnél Miskolcon barátságos környezetben nagy mozgástérrel dolgozni?
  • 2 napot munkában tölteni, 2 napot pihenni?
Főnix MMK Nonprofit és Közhasznú Kft.
Miskolc
  • Operátor, betanított munka, összeszerelő munkakörökbe Bagi Kitti várja jelentkezésedet: kitti.fonix@gmail.com e-mail címen vagy a +36-20-368-2016-os…
Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Miskolc
  • Középfokú, legalább szakmunkás végzettség és 2-3 év tapasztalat összeszerelő munkakörben, vagy legalább 2 év gyakorlat minőségellenőr munkakörben (középfokú…
HSA Kft.
Miskolc
  • Betanított összeszerelő operátori feladatok elvégzése.
  • Gépek és környezet tisztántartása és alapanyagok adagolása.
  • Amit a cég kínál Önnek:
Pannonjob Kft
Miskolc
Egyszerű jelentkezés
  • Miskolcon létesített új gyártóüzembe fejlődésre nyitott munkatársakat keresünk Összeszerelő operátor pozícióba.
  • A cég saját állományába történő felvétel,.
Miskolc
  • Miskolci járművillamossági-, elektronikai készülékek gyártására specializálódott partnercégünkhöz keresünk Összeszerelő operátor munkatársakat.