Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Árúösszekészítés

Rendezés alapja: relevancia - dátum
15 munka 1 oldala

Könnyű fizikai munka

K-Line-Beauty Kft
Szeged
  • Kozmetikai termékeket forgalmazó cég keres jó munkabírással rendelkező, lelkes, precíz munkavállalót, aki hosszú távon szeretne modern környezetben egy fiatalos…

Áruösszekészítő raktáros új

Zöld-Ker Kft.
Szolnok
  • Megrendelések alapján áruösszekészítés, minőségi- és mennyiségi elvárásoknak megfelelően.
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat Fizikai teherbírás Pontos,…

Raktári operátor

Székesfehérvár
  • Digitális-, kézi-, áruk- összekészítést segítő készülék használta.
  • Termékek kézikocsira történő elhelyezése, anyagmozgatás.

Komissiós, raktáros munkalehetőség a 19. kerületben

Limited Work Kft.
Budapest
  • .template--adveditor h1,.template--adveditor h2{font-family: 'Montserrat',sans-serif;font-weight: 700;color: #333}.template--adveditor{font-size: 12px}.template…

Targoncavezető 2 műszakban - Céges buszok (Páty)

  • Partnerünk újonnan épült, modern logisztikai központjába keresünk Targoncásokat 2 műszakos munkarendbe!
  • Targoncavezető 2 műszakban - Céges buszok (Páty).

Áruterítő sofőr (C kategóriás) és raktáros (komissiózó)

ADRENALIN ENERGIAITAL KFT.
Győr
  • Áruterítő sofőr (C kategóriás) és raktáros (komissiózó).
  • Győri telephelyű italnagykereskedés keres áruterítésre és komissiózásra munkavállalót.

raktári munka

  • Új típusú targoncás jogosítvány mindhárom targonca csoportra.
  • Minimum befejezett 8 osztályos általános iskolai osztály.

raktáros új

Biatorbágy
  • A DHL-nél raktárosként az alábbi feladatokat kell ellátnod:
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,.
  • Szeretnél egy laza, családias munkakörnyezetben dolgozni?

Gépkezelő

Székesfehérvár +1 terület
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása.
  • Gyári munkakörben szerzett munkatapasztalat előny.

raktáros munkatárs

Szigetszentmiklós
  • 1 - 3 év raktározási területen szerzett tapasztalat, előny, de nem kizáró ok!
  • Hölgyek és urak jelentkezését is várjuk!
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!