Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Állás - Jászfényszaru

283 munka 1 oldala
Your contribution to something big with being the first contact regards logistics customer claim process including. Plant internal and with customer sales.
dm drogerie markt
Jászberény
Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak. Pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel. Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában.
Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés. 1 műszakos munkarend (Hétfőlől - Péntekig). Bruttó 218.000Ft (alapbér + bónuszok).
Bardi Auto
Jászberény
Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus. Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér). Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
A vásárlók első osztályú, udvarias, kedves kiszolgálása. A naponta beérkező baromfi termékek kihelyezése a pultokba, hűtőkbe. Miért fogja szeretni ezt a munkát?
Feladatok: Termékek vizuális ellenőrzése Minőségellenőrzési folyamatok dokumentálása Elvárások: Középfokú végzettség (Érettségi) Precíz munkavégzés Jó…
SIAD
Gyöngyöshalász
Best candidates will be young professionals with High School or University education with at least 3 years working experience in Logistic or Customer Service…
Exact Systems Hungary Kft.
Jászfényszaru
Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként jászfényszarui munkavégzésre keres azonnali kezdéssel és kiemelt bérezéssel.
Pepco Hungary Kft.
Nagykáta
A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele. A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
A SAMSUNG Electronics Magyar Zrt. 1990-ben kezdte meg működését Magyarországon, Jászfényszarun. Az elmúlt évtizedekben a cég nagy léptekkel haladt a gyártásban…