Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 258 munka 1 oldala
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
  • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
  • Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó…
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Bicske
  • Válassza ki Ön, hogy milyen műszakban szeretne dolgozni!
  • Jelentkezzen bátran és legyen tagja Ön is egy jó csapatnak, akikkel könnyebben telik a munkaidő!
  • Személyes ügyfélmegkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában.
  • Szolgáltatásokhoz és termékekhez kapcsolódó információk bemutatása.
sk-soft Bt.
Bicske
  • Teljes munkaidős állás azonnal céges dolgozóként.
  • Felvétel bicskei gyártó partnerünk saját állományába.
  • Kezdő alapbér bruttó 215.000Ft/hó (6 hónap után emelés).
Bicske
  • A legyártott termékeken való hiba keresése, mikroszkóp segítségével.
  • A munkavégzés tiszta munkakörnyezetben ülve történik.
Sk-Soft Bt
Bicske
  • Kiemelt kereseti lehetőség, cafeteria, tiszta munkakörnyezet, bejárás támogatás.
  • 3 műszak (napi 8 óra) heti forgással.
  • ✔ 215.000Ft bruttó kezdő alapbér.
TcT Hungary Kft.
Bicske
  • Ha van már tapasztalatod a fémforgácsolási és a 3D nyomtatási technológiák terén és szívesen elmélyednél a 3D fémnyomtatás világában, akkor mindenképp…
HUONKER HUNGÁRIA KFT
Bicske
  • Egyszerű műanyagipari termékek kézi és gépi összeszerelése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően.
Vincotech Hungária Kft.
Bicske
  • Vincotech is an established, reliable partner in designing and building power modules for motion control, renewable energy and power supply applications,…