Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
1 639 munka 1 oldala
Bardi Auto
Dunaharaszti
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
Instalent
Ócsa
  • Térkő gyártásával és forgalmazásával foglalkozó céghez keresünk új munkatársat MECHANIKUS KARBANTARTÓ pozícióra, azonnali kezdéssel.
Kika
Budapest XXIII. kerület
  • Által meghirdetett álláspályázatra való jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy az álláspályázatomban foglalt adatokat a KIKA Lakberendezési Kft.
Rossmann HU
Érd +2 terület
  • Termékek elérésének biztosítása az eladótérben.
  • Aktuális akciók és arculati elemek rendezettségének fenntartása.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
  • A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezhetsz,.
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás.
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség.
Alsónémedi
  • Ár és szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások vezetése.
  • Piackutatás és belső elemzések készítése.
  • Felsőfokú végzettség (főként gazdasági, agrár szakon befejezett…
Instalent
Ócsa
  • Térkő gyártásával és forgalmazásával foglalkozó céghez keresünk új munkatársat IPARI VILLANYSZERELŐ pozícióra, azonnali kezdéssel.
FUTUREAL
Budapest VIII. kerület
  • A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja.
  • Eddig több mint 350.000 négyzetméternyi fejlesztésünk készült el hazánkban,…
CASON Engineering Co.
Érd
  • Bejelentett és feltárt problémák kezelése és megoldása.
  • User management (felvétel, törlés, jogosultság beállítás).
  • Rendszer és eszköz- monitoring végzése.