állás: Zalaegerszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Állásajánlatok 1-10/670
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Tűzoltókészülék-ellenőr

Zalaegerszeg
Foglalkozás megnevezése: Tűzoltókészülék-ellenőr Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás:

GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS

Zala Megyei Korhaz - Zalaegerszeg
A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u. 1.) pályázatot ír ki GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS állásra Közalkalmazotti jogviszony időtartama:

2 hónapra keresünk takarítónőt Zalaegerszegen

Tisztelt Érdeklődő, Munkatársnőnk felépülésének idejére keresünk helyettesítőt. A bér napi nettó 7 000 Ft.kezdés azonnal. A jelentkezés feltételei: Néhány

Adatrögzítő (adatrögzítő)

Munkakör: Adatrögzítő (adatrögzítő) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, gimnázium, szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Gépíró

Általános irodai adminisztrátor (adminisztrátor)

Az állás: Általános irodai adminisztrátor (adminisztrátor) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: gimnázium Szakképzettség: Nincs

Konyhai kisegítő

Munkakör: Konyhai kisegítő Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó)

Ügyfélkapcsolati munkatárs (kereskedelmi területi munkatárs)

Munkakör: Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (kereskedelmi területi munkatárs) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium

Bolti eladó (Bolti eladó)

CZIGÁNY JÓZSEF - Zalaegerszeg
Foglalkozás megnevezése: Bolti eladó (Bolti eladó) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Nincs

Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (telefonos asszisztens)

MetLife Europe Limited Magyarországi Fióktelepe - Zalaegerszeg
Foglalkozás megnevezése: Egyéb ügyfélkapcsolati foglalkozású (telefonos asszisztens) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: gimnázium

Raktári munkás (telephelyi raktáros-dolgozó)

Foglalkozás megnevezése: Raktári munkás (telephelyi raktáros-dolgozó) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség:

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Zalaegerszeg
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.