állás: Zalaegerszeg

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Állásajánlatok 1-10/875

Áruátadó (Zalaegerszeg)

HUMAN CENTRUM Kft. - Zalaegerszeg  +1 terület
Áruátadó (Zalaegerszeg) (Ref.sz.: 20567) HUMAN CENTRUM Kft. A munkavégzés helye Zalaegerszeg A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

OTP BANK NYRT. - Zalaegerszeg
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés A MUNKAKÖR LEGFONTOSABB

RAKTÁRI ÁRÚÖSSZEÁLLÍTÓ

IRODAMIX HUNGARY KFT - Zalaegerszeg
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, TECHNIKUM, GIMNÁZIUM, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Számítástechnikai ismeretek IT

Asszisztens

Flextronics - Zalaegerszeg
A Flextronics International Kft . Zalaegerszegre keres munkatársat az alábbi pozícióra: Asszisztens Főbb tevékenységek: Vevői Központ „Customer Center”-hez

Leolvasó

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. - Zalaegerszeg
Feladatok Az E.ON zalaegerszegi régiójában villamos és gáz fogyasztásmérők leolvasása Leolvasott adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben, a mérők

Humánerőforrás-ügyintéző (HR munkatárs)

Zalaegerszeg
Munkakör: Humánerőforrás-ügyintéző (HR munkatárs) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség

Cash & Carry munkatárs

Országos Dohányboltellátó Kft. - Zalaegerszeg
Cash & Carry munkatárs Országos Dohányboltellátó Kft. Az Országos Dohányboltellátó Kft. keresi zalaegerszegi depójába új és lelkes C+C munkatársát, ha nagy

Raktári munkás

Az állás: Raktári munkás elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó)

MŰSZAKI ADMINISZTRÁTOR

ÉNYKK ÉSZAKNYUGAT-MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉSI KÖZPON... - Zalaegerszeg
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE Gyakorlati idő NINCS Megjegyzés Megjegyzés ELVÁRÁSOK: - ÉRETTSÉGI

Konferencia- és rendezvényszervező (rendezvényszervező)

Munkakör: Konferencia- és rendezvényszervező (rendezvényszervező) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola, gimnázium

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Zalaegerszeg
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben