állás: Zalaegerszeg

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/675
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Általános irodai adminisztrátor (Irodai adminisztrátor)

Zalaegerszeg
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor (Irodai adminisztrátor) Szükséges gyakorlat: 5 év fölött Szükséges végzettség: szakközépiskola Elvárt

Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrációs ügyintéző)

Az állás: Adminisztrációs ügyintéző (Adminisztrációs ügyintéző) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség

Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor)

Munkakör: Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

ZALAEGERSZEG CSIPKEHÁZ I.LAKÓKÖZÖSSÉG - Zalaegerszeg
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, Szakképzettség ÁLTALÁNOS GAZDASÁGI ÉS STATISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ, IRODAI ASSZISZTENS Gyakorlati idő 5 ÉV FÖLÖTT Megjegyzés

Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor/logisztikus)

A pozíció: Általános irodai adminisztrátor (Adminisztrátor/logisztikus) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: főiskola, technikum,

Helyszíni ellenőrzési referens

Allamkincstar - Zalaegerszeg
A Magyar Államkincstár Zala Megyei Igazgatóság pályázatot hirdet helyszíni ellenőrzési referens munkakör határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

Kereskedelmi szervező (kerekedelmi kapcsolattartó)

A pozíció: Kereskedelmi szervező (kerekedelmi kapcsolattartó) Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt

Bérelszámolási Munkatárs

Hewlett Packard Enterprise - Vasvár
Cégünk több, mint 20 éve van jelen a térség munkaadói között, a kezdeti 15 fős foglalkoztatotti létszám most már 250 fő körüli Vas megyében. A Hewlett Packard

Elszámolás ellenőrzési referens

A Magyar Államkincstár Zala Megyei Igazgatóság pályázatot hirdet elszámolás ellenőrzési referens munkakör határozatlan idejű kormányzati szolgálati

TELEFONKÖZPONT KEZELŐ

Zala Megyei Korhaz - Zalaegerszeg
A Zala Megyei Szent Rafael Kórház (Zalaegerszeg, Zrínyi u. 1.) pályázatot ír ki TELEFONKÖZPONT KEZELŐ állásra Közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Zalaegerszeg
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.