állás: Tiszafüred

Rendezés alapja: relevancia - dátum
Vállalat
Terület
Állásajánlatok 1-10/243

Általános irodai adminisztrátor

Tiszafüred
Foglalkozás megnevezése: Általános irodai adminisztrátor Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség: Nincs

Bolti eladó

M & M Tiszafüred Kft. - Tiszafüred
Tiszafüredi üzletünkbe kiemelt bérezéssel bolti eladó munkatársakat keresünk. Feltétel: számítógépes ismeret jó

Beszerző

KUNTEJ Zrt. - Tiszafüred  +1 terület
Beszerző KUNTEJ Zrt. A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE leányvállalata a Kuntej Zrt. tiszafüredi telephelyére

Non food árufeltöltő

Tesco - 3 793 véleménynyilvánítás - Tiszafüred
Non food árufeltöltő Szakterület megnevezése: Kiskereskedelem (áruházi területek) Munkavégzés helye: 5350 Tiszafüred, - Feladatok: Biztosítja az optimális

Bolti dolgozó Kelet

LIDL - Tiszafüred
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás Az Ön profilja precizitás

Ital nagykereskedelmi telephely vezető

PINCE KFT - Tiszafüred
Ital nagykereskedelmi telephely vezető PINCE KFT A régió meghatározó, elismert italnagykereskedelmi cége, már 25 éve. A telephely értékesítési, szállítási és

Marketing asszisztens

Tisza-tavi Sporthorgász K.N. Kft. - Tiszafüred
Feladatok: * online tartalmak szerkesztése * weboldal karbantartása * hírlevelek készítése * kiadványok tartalmi, formai előkészítése * fotók készítése,

Tehenészeti állatgondozó

Tiszafüred
A pozíció: Tehenészeti állatgondozó Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális: B

Építőipari munkatárs

Tiszafüred
A pozíció: Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Festő és mázoló

Tiszafüred
A pozíció: Festő és mázoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Szobafestő-mázoló és tapétázó Várható bruttó

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Tiszafüred
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.
Új állásajánlatok kérése a kereséshez e-mailben