állás: Tiszafüred

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/168
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Gondnok / Házvezető

GSK Holding Kft. - Tiszafüred
Gondnok / Házvezető GSK Holding Kft. Gondnok/Házvezető Tiszafüredre keresünk gondnoki teendők ellátására házaspárt/családot. Feladatok: Házvezetés (főzés,

Villamosberendezés-összeszerelő (operátor)

Tiszafüred
A pozíció: Villamosberendezés-összeszerelő (operátor) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs

Zsákoló

Tiszafüred
A pozíció: Zsákoló elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: általános iskola Minimum szakmai elvárás: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó): 127 000

Hírszerkesztő

Tiszafüred
Foglalkozás megnevezése: Hírszerkesztő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: egyetem, főiskola, szakközépiskola, gimnázium Minimum szakmai

Villamosipari technikus (elektronikai technikus)

Tiszafüred
Az állás: Villamosipari technikus (elektronikai technikus) Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum Szakképzettség: Villamosgép

Szállodai recepciós

Poroszló
Az állás: Szállodai recepciós Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: * Idegenforgalmi ügyintéző * Szállodai portás

ERTANK KFT. - Poroszló
Foglalkozás megnevezése: Szállodai recepciós elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: Idegenforgalmi

Sertéstelepi gondozó (éjszakai és nappali SERTÉS fiasztatós)

Poroszló
Munkakör: Sertéstelepi gondozó (éjszakai és nappali SERTÉS fiasztatós) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakiskola, általános iskola Elvárt

Bolti dolgozó

LIDL - 2 079 véleménynyilvánítás - Komló
vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása gyors, precíz pénztármunka árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás Az Ön profilja

Telekhalmi Major Kft. - Poroszló
Foglalkozás megnevezése: Sertéstelepi gondozó (éjszakai és nappali SERTÉS fiasztatós) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakiskola,

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Tiszafüred
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.