állás: Tiszafüred

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tevékenységi terület
Terület
Vállalat
Állásajánlatok 1-10/187
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Konyhai kisegítő

Tiszafüred
Foglalkozás megnevezése: Konyhai kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Tiszafüred Kistérség Többcélú Társulás Szociális S... - Tiszafüred

Takarító és kisegítő

Poroszló
Munkakör: Egyéb takarító és kisegítő Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó)

Szállodai recepciós

Poroszló
Az állás: Szállodai recepciós Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakközépiskola Elvárt szakképzettség: * Idegenforgalmi ügyintéző * Szállodai portás

Egyéb takarító és kisegítő

ERTANK KFT. - Poroszló
Foglalkozás megnevezése: Egyéb takarító és kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs

Dísznövény-, virág- és faiskolai kertész, csemetenevelő

TISZA-TAVI ÖKOCENTRUM Nonprofit Közhasznú Korlátol... - Poroszló
Foglalkozás megnevezése: Dísznövény-, virág- és faiskolai kertész, csemetenevelő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző

Pénztárosok, pénzkezelők

Poroszló
Az állás: Egyéb pénztárosok, pénzkezelők Tapasztalat: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Bolti pénztáros Fizetés (bruttó): 161 000

Foglalkozás megnevezése: Egyéb takarító és kisegítő elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Takarító

Szakács

Tiszafüred
Az állás: Szakács Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Szakács Várható bruttó kereset (Ft / hó): 161 000–200

Poroszló
Foglalkozás megnevezése: Dísznövény-, virág- és faiskolai kertész, csemetenevelő Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség

Ne maradj le egy állásról sem! Kérj napi állásértesítő email-szolgáltatást.

Értesítést kérek a legújabb állásokról: állás: Tiszafüred
Az e-mailes értesítés bármikor visszavonható.